درباره ما
نویسنده : مدیر سایت    
سه شنبه 20 بهمن 1394      بازدید: 4387     زبان : فارسی     چاپ

 

 

پیام ریاست هیات فوتبال استان فارس

 

فوتبال محبوبترين و هيجان برانگيزترين و پر طرفدارترين بازي در جهان امروز است و هر روز طرفدارانش بيشتر و بيشتر مي شوند. فوتبال فقط يك بازي نيست بلكه موجب شادي و شادكامي بسیاری از مردم است.  از دیر باز  فارس و شیراز از قطب های فوتبال ایران بوده است و در قدمت آن همین بس که اولین تیم فوتبال ایران در شیراز متولد شده است.

فوتبال نمادی از حالات روحي و رفتاري يك جامعه است، فوتبال رقابت و مبارزه صرف نيست بلكه نمایانگر ارزش هاي والاي انساني است كه در آن گذشت، كوشش، همكاري، صداقت و بردباري جلوه مي كند و شاگردان اين مكتب درس تلاش، فداكاري، تعاون، مردانگي، استقامت و شجاعت مي آموزند از همین رو فوتبال به عنوان ابزار تربيتي در تحول و سالم سازي و تسهيل رشد ابعاد مختلف وجودي انسان استفاده مي شود و شایسته است برنامه ريزي اصولي و سرمايه گذاري براي رشد و پيشرفت اين رشته ورزشي صورت پذیرد تا دو شعار فيفا كه حركت به سوي بازي خوب و ايجاد روابط دوستانه بين كشورها از طريق اين رشته ورزشي است جامه عمل بپوشد..

 هیات فوتبال فارس نیز در تلاش است تا با استفاده از نیروهای متخصص در جهت اعتلای فوتبال فارس گام بردارد و در این راه دست همکاری همه علاقمندان و دلسوزان را می فشارد.

 غلامعلی هنرپیشه

تبلیغات

جدول لیگ

انتخاب لیگ :

انتخاب لیگ :
لیگ داخلی استان
رتبه تیم بازی ها امتیاز
1 گراش لند 4 12
2 خلیج فارس شیراز 4 9
3 طلوع کیان شیراز 4 3
4 آموزش و پرورش شیراز 4 3
5 دیزل تکتاز کوار 4 3