اطلاعیه شماره ٢ هیات فوتبال فارس : فعالیت های فوتبالی تا اطلاع ثانوی در استان تعطیل است
نویسنده خبر : مدیر سایت    
جمعه 9 اسفند 1398      تعداد بازدید: 509     زبان : فارسی     دسته بندی : عمومی

به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا ، کلیه فعالیت های فوتبالی در استان تا اطلاع ثانوی و تا برقراری شرایط عادی در جامعه تعطیل خواهد بود.


پیرو اطلاعیه قبلی و از زمان ابلاغ دستورالعمل اعلامی از سوی اداره ورزش و جوانان استان، کلیه مسابقات استانی و همچنین رقابتهای از پیش تعیین شده در سطح استان که بطور کامل ملغی شده بود، کماکان نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل است. 
دفتر هیات فوتبال استان نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود تا کسانیکه برای انجام کارهای اداری از همه نقاط فارس به این دفتر مراجعه می کنند، دچار مشکلات بیماری و شیوع بیماری نشوند.
 به مدارس فوتبال در شیراز و همچنین شهرستانها اعلام شده است جهت مقابله این ویرس خطرناک و جهت پیشگیری از شیوع بیشتر آن ، همه فعالیتهای خود را تا اطلاع ثانوی تعطیل نمایند.
در پایان به همه کسانیکه در استان فعالیت فوتبالی دارند به خصوص مدارس فوتبال توصیه می شود به خاطر حساسیت موضوع و نگرانی خانواده ها نسبت به فرزندانشان، تا برقراری شرایط عادی و آرامش در کشور و همچنین دستور بازگشایی برنامه های ورزشی از طرف وزارت ورزش و جوانان و اعلام هیات فوتبال استان فارس، هیچ گونه فعالیتی در فوتبال استان نداشته باشند.

 
از   1   رای
10

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط هیئت فوتبال فارس در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

جدول لیگ

انتخاب لیگ :

انتخاب لیگ :
لیگ داخلی استان
رتبه تیم بازی ها امتیاز
1 وصال شیراز 5 10
2 پدیده کازرون 5 7
3 انقلاب نوین کازرون 5 6
4 شاهین نورآباد 5 6
5 کهن دارابگرد قهرمان داراب 4 2